Suchwort(e): mit Richet Léon

419
Léon Richet
1847 - 1907
Dorf im Wald
Öl auf Holz; H 31,5 cm, B 47 cm; signiert und datiert u. l. "Léon Richet 72"""Léon Richet
1847 - 1907
Village in …

800 – 1.000 EUR